Mezoterapia bezigłowa
to połączenie  ultradźwięków i prądu stałego tz. terapia skojarzona. Polega na bezinwazyjnym wprowadzaniu minerałów, witamin, aminokwasów, wyciągów roślinnych i innych substancji odżywczych do skóry właściwej i tkanki podskórnej. W zabiegu wykorzystuje się zjawisko elektroporacji. Elektroporacja to termin odnoszący się do chwilowego otwarcia błony komórkowej dzięki impulsowi elektrycznemu. W błonie komórkowej powstają elektropory o średnicy kilku nanometrów, powoduje to zwiększoną przepuszczalność błon komórkowych, dzięki czemu substancja aktywna jest dostarczona do komórek. Zabieg mezoterapii tylko w niewielkim stopniu przekracza progową wrażliwość skóry i nie powoduje jej uszkodzeń. Mezoterapie można wykonywać po 25 roku życia.

 

 

 


Częstotliwość zabiegów: Zabieg samodzielny lub w kuracji 1 x tygodniowo 6-8 zabiegów i potem podtrzymująco 1 raz na 4 tygodnie.

 

 

 

 Efekty:

 

 • poprawa nawilżenia
 • poprawa mikrokrążenia
 • lepsza regeneracja skóry
 • spłycenie zmarszczek
 • odżywienie i pobudzenie metabolizmu tkankowego
 • wyrównanie kolorytu  Przeciwwskazania:
 • ciąża
 • karmienie piersią
 • stymulator serca
 • cukrzyca
 • choroba nowotworowa i stany po nowotworowe
 • stany zapalne w polu zabiegowym
 • alergie
 • przerwana ciągłość skóry
 • aktywne infekcje wirusowe, grzybicze i bakteryjne
 • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych
 • zapalenie zakrzepowe żył
 • żylaki
 • epilepsja
 • metalowe implanty w miejscu wykonywania zabiegu
 • choroby tarczycy
 • choroby serca   

 

 

 

 

 Nano Cocktail LIFT COLLAGEN

 

 NANO koktajl liftingujący prokolagenowy bez konserwantów. Formuła aktywna zawiera składniki silnie liftingujące, ujędrniające, zwiększające elastyczność, stymulujące odbudowę włókien kolagenu i elastyny. Wśród składnków aktywnych: naturalny prokolagenowy antyoksydant Majestem™ bogaty w kwas leontopodowy, ujędrniający peptyd Tetrapeptide-9 modelujący strukturę włókien elastycznych oraz oligosacharyd pochodzenia morskiego przeciwdziałający metaloproteinazie, redukujący zwiotczenia. Przeciwstarzeniowy antyoksydacyjny flawonoid oraz niejonowe nanocząsteczki złota, srebra i miedzi wzmacniają działanie regenerujące i antybakteryjne pomagając zwalczać niedoskonałości.

 

 

 

 Nano Cocktail DEEP 3XHYALURONIC

NANO koktajl z potrójną siłą kwasu hialuronowego - bez konserwantów, dla każdego typu skóry, także wrażliwej, z niedoskonałościami – z systemem niejonowego NANO złota, srebra i miedzi. Silnie nawilżający koktajl, regenerujący barierę hydro-lipidową z formułą aktywną zawierającą intensywne składniki dające szybki i widoczny efekt nawodnienia, redukcji zmarszczek i ukojenia podrażnień: kwas hialuronowy o 3 wielkościach cząsteczek, Algicell - oligosacharyd uszczelniający barierę naskórkową oraz łagodzącą i odmładzającą Azeloglicynę®. Antyoksydant Lutein AgeProtect działa przeciw fotostarzeniu skóry zwiększając ochronę przed słonecznym i sztucznym promieniowaniem UV. Niejonowe nanocząsteczki złota, srebra i miedzi działają regenerująco i antybakteryjnie pomagając zwalczać niedoskonałości.Nano Cocktail DEEP AGE REPAIR

NANO koktajl peptydowy intensywnie odmładzający bez konserwantów. W formule aktywnej:  peptydy, kwas hialuronowy i witaminy. Preparat dedykowany do silnej kuracji odbudowy skóry, ujędrnienia, nawilżenia i wygładzenia zmarszczek. Zawiera silnie działające peptydy: Pentapeptyd-3 wypłycający zmarszczki mimiczne i wiekowe poprzez stymulację kolagenu oraz Regestril™ odnawiający strukturę włókien elastycznych, ujędrniający i liftingujący. Formułę aktywną uzupełnia silny antyoksydant - kwas L-askorbinowy hamujący melanogenezę, stymulujący odnowę kolagenu i wzmacniający naczynka oraz głęboko nawilżający kwas hialuronowy o 2 wielkościach cząsteczki. Inositol z mączki chleba świętojańskiego dodaje energii komórkom, dotlenia i detoksykuje, a kompleks witamin wzmacnia działanie rewitalizujące. Niejonowe nanocząsteczki złota, srebra i miedzi wzmacniają działanie regenerujące i antybakteryjne pomagając zwalczać niedoskonałości.Nano Cocktail C PEPTIDE

NANO koktajl peptydowy z witaminą C - bez konserwantów dla zabiegów wygładzających zmarszczki i nadających promienność skóry. Dedykowany dla zwalczania oznak starzenia i fotostarzenia skóry, przebarwień i blizn. Zawiera bogatą formułę aktywną: silny antyoksydant - kwas L-askorbinowy hamujący melanogenezę, stymulujący odnowę kolagenu i wzmacniający naczynka, kwas glicyryzynowy z korzenia lukrecji o działaniu wybielającym i uspokajającym oraz rozjaśniający peptyd Nonapeptide-1 wzmacniający jędrność i gęstość skóry, hamujący tyrozynazę. Azeloglicyna® i Redlestinę o działaniu przeciwzapalnym łagodzą podrażnienia. Niejonowe nanocząsteczki złota, srebra i miedzi wzmacniają działanie regenerujące i antybakteryjne pomagając zwalczać niedoskonałości.
  Meso-serum EYE PRO


Zabieg ma na celu pobudzenie cyrkulacji krwi, redukcję zasinień i ciemnych kręgów pod oczami, zmniejszenie "worków" i opuchnięć, a jednocześnie regenerację, nawilżenie, wygładzenie zmarszczek, redukcję bruzd i "pazurków" wokół oczu.
 

MESO-SERUM  Mela-Ionic Whitening

Mela-Ionic MESO-SERUM przeciw plamom i bliznom, łączące działanie intensywnych składników wybielających i przeciwstarzeniowych z nieagresywnym złuszczaniem jonowym Ionic Peel System. Dedykowane do redukcji plam wiekowych i posłonecznych, przebarwień w wyniku zaburzeń pigmentacyjnych i hiperpigmentacji, blizn - szczególnie potrądzikowych, redukcji oznak starzenia i fotostarzenia.

 

 

Nowatorski Ionic Peel System to nieagresywny system eksfoliacji, który pobudza naturalne złuszczanie, dając efekt odnowy, wygładzenia i rozjaśnienia skóry wszystkich fototypów. Hexylrezorcinol - skutecznie wybiela hamując produkcję melaniny, działa antyrodnikowo i antyglikacyjnie. Superox-C™ - rozjaśnia przebarwienia, wygładza zmarszczki, stymuluje pro-kolagen I. Serum zawiera także składniki o silnym działaniu depigmentującym: Lumiskin™ hamujący melanogenezę, ekstrakt z indyjskiej rośliny Punarnava, mącznicy (arbutyna) i emblica oraz ekstrakty antyrodnikowe i nawilżające z lukrecji, kurkumy, papai, ogórka i limonki.


MESO-SERUM  Retinol 3.0% Cyclodextrins

MESO-SERUM z retinolem kapsułkowanym 3.0% w cyklodekstrynach o wszechstronnym działaniu regenerującym, przeciwstarzeniowym, przeciwtrądzikowym, rozjaśniającym plamy i przebarwienia. Wzbogacone jest antyrodnikowym kwasem ferulowym o działaniu stymulującym odnowę kolagenu, nawilżającym wielkoczasteczkowym kwasem hialuronowym 1MDa, witaminami C, E, F oraz rozjaśniająco-nawilżającymi ekstraktami roślinnymi.  

 

Retinol - odgrywa ważną rolę w syntezie RNA, która wytwarza nowe i zdrowe komórki skóry, odpowiada za prawidłowe namnażanie i keratynizację naskórka. Retinol ma wysoką skuteczność w kuracjach odnowy naskórka, zwiększa jędrność i elastyczność skóry poprzez syntezę kolagenu, wspomaga mikrokrążenie, redukuje plamy i przebarwienia, jest skuteczny w kuracjach przeciwtrądzikowych. Poprawia kondycję skóry, daje młodszy wygląd. Meso-Serum zawiera dodatkowo składniki przeciwstarzeniowe, nawilżające i rozjaśniające: Superox C™ o bardzo wysokiej koncentracji witaminy C, witaminy E i F, Emblica, wielkocząsteczkowy kwas hialuronowy, krzemionka organiczna oraz nawilżająco-rozjaśniające ekstrakty z lukrecji, rumianku, zielonej herbaty i limonki.

 

 

 ©2014 Źródło Piękna. All Rights Reserved.

OFERTA  |  O SALONIE  |  PERSONEL  |  PROMOCJE  |  GALERIA  |  PORADY  |  KONTAKT

Projekt i wykonanie: Luk-Art.pl