NANOaqua+ UJĘDRNIENIE Lift Advanced zabieg ujędrniająco-odżywczo-przeciwzmarszczkowy


Zabieg opracowany z myślą o cerze zwiotczałej, wymagającej poprawy napięcia i elastyczności, regeneracji, odżywienia i nawilżenia.


Efekty zabiegu: skóra staje się napięta, wygładzona, uelastyczniona, doskonale odżywiona i głęboko nawilżona oraz pobudzona do regeneracji.


Przebieg zabiegu:

demakijaż+ peeling enzymatyczny+ klasyczny masaż twarzy + serum+ maska algowa+ krem

lub

demakijaż+ peeling kawitacyjny+ serum+ sonoforeza/jonoforeza+ maska algowa+ kremNanolaboratory Nantes to producent innowacyjnych kosmetyków opartych na unikatowej technologii NANOcząsteczek wody. W laboratorium firmy Nantes zmieniono strukturę wody. Woda poddawana jest w warunkach próżni działaniu rezonansu niskotemperaturowej plazmy. Rezonans ten przenoszony jest na skupiska cząsteczek wody i powoduje stopniowe oddzielanie się pojedynczych molekuł. Zatem ta innowacyjna technologia pozwala na rozbicie klastrów do pojedynczych cząsteczek H2O. Pojedyńcza cząsteczka ma wielkość 1 nm (nanometr), skąd wywodzi się nazwa NANOwody Nantes.
 

Badania pozwoliły stwierdzić, że Nanowoda Nantes ma szczególne właściwości. Stanowi doskonały nośnik dla substancji aktywnych (rozpuszcza nawet do 40% więcej związków niż woda w przyrodzie, w tym substancje standardowo nierozpuszczalne w wodzie np. lipidy). Woda przenika do każdej komórki zapewniając nawilżenie nawet głębokich warstw skóry, zapewnia gruntowne odtoksycznienie komórek dzięki czemu stymulowane są ich funkcje. Wspomagana jest odnowa komórkowa, wzmocnione zostają naturalne mechanizmy obronne skóry. NANOwoda zapewnia niemal całkowitą wchłanialność substancji aktywnych zawartych w preparatach Nantes.


©2014 Źródło Piękna. All Rights Reserved.

OFERTA  |  O SALONIE  |  PERSONEL  |  PROMOCJE  |  GALERIA  |  PORADY  |  KONTAKT

Projekt i wykonanie: Luk-Art.pl