ELEKTROSTYMULACJA


Urządzenie do modelowania sylwetki potrafi skutecznie zniwelować nadmiar tkanki tłuszczowej. Pozwala na szybką utratę wagi dzięki punktowej stymulacji mięśni.
Pracujący mięsień zwiększa zapotrzebowanie na energię, którą czerpie w tym przypadku z otaczającej go tkanki tłuszczowej. 40min elektrostymulacja odpowiada 2,5 godzinnemu  treningowi.

 

Działanie elektrostymulacji:

- stymuluje rozkład tłuszczu

- zwiększa produkcję kolagenu

- ujędrnia skórę

- przyspiesza metabolizm

- usprawnia procesy odżywcze i przemianę materii w tkankach

- pobudza układ limfatyczny

- stymuluje usuwanie toksyn

- pobudza tkankę mięśniową mięśnie oraz powoduje jej masaż

 


Program 1- biologiczna stymulacja lipolityczna
 
Działa bezpośrednio na komórki tłuszczowe, co powoduje zmniejszenie ich objętości. Zastosowanie w przypadku miejscowej otyłości.
 
 
 
 
Program 2- biologiczna stymulacja pozwalająca na utratę tłuszczu
 
Stymulacja tego rodzaju poprzez skurcze mięśni, powoduje wzrost poziomu kreatyniny w tkance mięśniowej a co za tym idzie wzrost jej siły i elastyczności. Reakcja ta wpływa na utraty zmagazynowanego w ciele tłuszczu. Zastosowanie w przypadku głęboko położonego tłuszczu.
 
 
 
 
Program 3- biologiczna stymulacja pozwalająca na spalanie i ujędrnianie
 
Długość i częstotliwość impulsów w przypadku tej stymulacji są dużo wyższe niż w obu powyższych programach, co intensywnie stymuluje włókna mięśniowe i lepiej usuwa głębokie warstwy tłuszczu zmagazynowanego w ciele. Zastosowanie w przypadku walki z cellulitem.
 
 
 
 
Program 4- ujędrniająca stymulacja biologiczna
 
Tego rodzaju stymulacja pozwala przyspieszyć metabolizm komórek. Działając nie tylko na tkankę tłuszczową, ale również na skórę powoduje jej uelastycznienie i ujędrnienie. Zastosowanie na obwisłą skórę.
 
 
 
 
Program 5- stymulacja biologiczna pozwalająca na uelastycznienie mięśni
 
Długość i częstotliwość impulsów przesyłanych w przypadku tej stymulacji są dużo wyższe niż w programie 3, co wzmacnia włókna mięśniowa i poprawia siłę ich Skórczu. Praca silnych i elastycznych mięśni skuteczniej usuwa głębokie warstwy tłuszczu zmagazynowanego w ciele. Zastosowanie w przypadku walki z cellulitem.
 
 
 
 
Program 6- stymulacja biologiczna prowadząca do utraty wagi (detoksykacja i spalanie)
 
Stymulacja ta pozwala na ciągłe pobudzanie głębokich mięśni w celu rozszerzania naczyń limfatycznych i poprawy krążenia limfy, co pozwala usunąć kwas tłuszczowy i toksyny z komórek. Zastosowanie w przypadku zaburzeń krążenia limfy i otyłości. Posiada doskonałe działanie detoksy kujące.
 
 
 
 
Program 7- stymulacja biologiczna przerywanymi falami (biust i biodra)
 
W stymulacji tej stosuje się przerywane fale w związku z tym spalanie tkanki tłuszczowej jest umiarkowane a rozbudowa mięśni intensywna. Zastosowanie w celu wzmocnienia budowy ciała, ujędrnienia piersi, ujędrnienie płaskich pośladków.
 
 
 
 
Program 8- stymulacja z sinusoidalną modulacją fal
Tego rodzaju stymulacja pozwala poprawić przepuszczalność komórek, przyspieszając wewnątrzkomórkową wymianę substancji, co powoduje rozszerzenie naczyń limfatycznych i poprawę krążenia limfy w celu usuwania kwasu tłuszczowego i wewnętrznych toksyn oraz uelastycznienia mięśni. Zastosowanie w przypadku obwisłych piersi, pośladków i skóry oraz w celu detoksykacji.

 

Przeciwwskazania:

  • ciąża
  • nowotwory i stany rzekomo nowotworowe
  • choroby układu krążenia
  • choroby skóry wirusowe, bakteryjne i grzybicze
  • metalowe implanty©2014 Źródło Piękna. All Rights Reserved.

OFERTA  |  O SALONIE  |  PERSONEL  |  PROMOCJE  |  GALERIA  |  PORADY  |  KONTAKT

Projekt i wykonanie: Luk-Art.pl