Maski algowe firmy Chantarelle


Plastyczna maska algowa 40+

Plastyczna maska ściągająca ze sproszkowanych alg o zapachu tropikalnych owoców, ze wskazaniem na cerę pozbawioną energii. Maska jest bardzo wydajna (10g - na skórę twarzy) bardzo dobrze się przygotowuje (można dodać wody na każdym etapie przygotowania), nie spływa, ma naturalny zapach, można ją aplikować także na oczy i usta. Preparat profesjonalny w proszku - modelujący i okluzyjny.

Alginat - podczas zabiegów kosmetycznych daje „efekt okluzji”, czyli tworzy „film” na skórze, jaki powoduje zmniejszenie TEWL (Transepidermal Water Loss – transepidermalna utrata wody). Maska otwiera także pory skóry i pomaga wniknąć zaaplikowanym wcześniej składnikom aktywnym. Alginat to substancja w postaci proszku, o wysokiej porowatości, uzyskana ze ściany komórki algPlastyczna maska algowa 50+

Aktywna maska plastyczna HAWAJSKI OCEAN PIĘKNA ze sproszkowaną algą zieloną Spirulina Pacifica. Przeznaczona dla skóry szarej, pozbawionej blasku, energii i elastyczności, ze zmarszczkami, wiotkiej, podrażnionej, doskonała dla cery "palacza".

Hodowana na Hawajach zielona alga pacyficzna Spirulina jest odmianą algi Spirulina maxima i przez rdzennych mieszkańców Hawajów uznawana jest - dzięki swojemu bogactwu składników - za jedno ze "źródeł piękna" i nazywana zielonym złotem. Zawiera proteiny, witaminy, minerały i lipidy, które działają na skórę napinająco , modelująco i łagodząco. Wyraźnie zmniejszają zmarszczki , działają także wzmacniająco na ścianki naczynek, stabilizują równowagę wodno-lipidową i wyrównują koloryt. Maska ma też właściwości immunostymulujące, silnie antyrodnikowe i ochronne. Znakomita jako samodzielny zabieg odmładzająco-napinający.

 

©2014 Źródło Piękna. All Rights Reserved.

OFERTA  |  O SALONIE  |  PERSONEL  |  PROMOCJE  |  GALERIA  |  PORADY  |  KONTAKT

Projekt i wykonanie: Luk-Art.pl