COSMABELL


SKARPETY ZŁUSZCZAJĄCE- COSMABELL® FOOT PEEL

Innowacyjny preparat w postaci skarpetek kosmetycznych z żelem do głębokiego peelingu, nawilżana i regeneracji stóp. Aktywny kompleks naturalnych kwasów AHA + BHA gwarantuje w ciągu ok 7 dni pozbycie się problemu tzw. szorstkich, pozwala na wykonanie profesjonalnego zabiegu intensywnego i bezpiecznego złuszczania skóry stóp w warunkach domowych! Specjalne skarpetki nasączone kompleksem kwasów owocowych rozluźniają połączenia między martwymi komórkami naskórka, usuwają jego warstwę i szorstką skórę piet oraz odciski i modzele. Po aplikacji skarpetek - skóra intensywnie się złuszcza - przez kolejne dni następuje oczyszczanie ze starego, szorstkiego naskórka.

W czasie 7 dni uzyskasz ostateczny efekt jedwabiście gładkiej, oczyszczonej i na nowo odżywionej skóry stóp.


Sposób użycia:

1. Przygotowanie:
Przetnij folię wzdłuż linii zabezpieczającej. Tak otwarte foliowe skarpetki gotowe są do nałożenia na stopę.
2. Aplikacja:
Nałóż foliowe skarpetki na oczyszczone i suche stopy. Przy pomocy dołączonych, samoklejących pasków możesz dopasować skarpetki do wielkości stopy.
3. W trakcie zabiegu:
Aby wzmocnić działanie, na foliowe skarpetki nałóż dodatkowo grube skarpety, które utrzymają wysoką temperaturę. W trakcie zabiegu można wykonywać codzienne czynności, lub relaksować się!
4. Po zabiegu:
Po około 90-120 minutach zdejmij folię i spłucz nadmiar żelu ciepłą wodą. Następnego dnia wymocz stopy 10 minut w ciepłej wodzie.
5. Oczyszczanie stóp:
Przez 7 kolejnych dni nie stosuj żadnych preparatów złuszczających i ściernych. Nie zrywaj łuszczącego się naskórka. Przemywaj letnią wodą. W razie potrzeby nałóż na skórę krem nawilżający.
Po około 7 dniach uzyskasz ostateczny efekt w postaci jedwabiście gładkiej, odżywionej i intensywnie nawilżonej skóry stóp!


Przeciwwskazania:
Nie stosować u dzieci, chorych na cukrzycę, zespół Rey'a, niedobór G6PG (niedokrwistość), u kobiet w ciąży, oraz u osób uczulonych na salicylany. Nie stosować na uszkodzoną skórę. Produkt przeznaczony do jednorazowego użytku.

Cena: 65zł


COSMABELL BEAUTY TOUCH -RĘKAWICZKI DO INTENSYWNEJ PIELĘGNACJI SKÓRY

 

Cosmabell' Beauty touch to nowoczesny kosmetyk przeznaczony do codziennej pielęgnacji dłoni aplikowany za pomocą specjalnych rękawiczek. Preparat zawiera innowacyjny, samoaktywujący się żel polimerowy, który stopniowo i systematycznie uwalnia do skóry naturalne składniki o działaniu nawilżającym i odżywczym.

 

Cosmabell' Beauty touch każdego dnia dostarcza dłoniom odpowiednio dobraną porcję oliwy z oliwek, olejku jojoba, witaminy E, olejku różanego i innych substancji, dzięki którym skóra staje się jedwabiście gładka i miękka. Jedno opakowanie umożliwia przeprowadzenie kompleksowej kuracji regenerującej i odżywczej, która obejmuje aż do 50 aplikacji kosmetyku!

 

Efekty zastosowania kuracji:


-głębokie nawilżenie skóry dłoni - proporcjonalnie do stopnia odwodnienia naskórka,

-redukcja nieprzyjemnego uczucia przesuszonej, ściągniętej i szorstkiej skóry,

-odżywienie i regeneracja naskórka,

-wzmocnienie skóry dłoni, wzrost odporności na działanie detergentów, bakterii i innych szkodliwych czynników, 

-poprawienie jędrności i elastyczności skóry,

-widoczne odmłodzenie i wyrównanie kolorytu,

- trwały, wielogodzinny efekt już po jednej aplikacji 


Wskazania: szorstka, wysuszona i zniszczona skóra dłoni, niewielkie pęknięcia, starzenie się skóry.

 Cena: 65zł©2014 Źródło Piękna. All Rights Reserved.

OFERTA  |  O SALONIE  |  PERSONEL  |  PROMOCJE  |  GALERIA  |  PORADY  |  KONTAKT

Projekt i wykonanie: Luk-Art.pl